MENU

Reference

Více než 90% mých pacientů a jejich pečujících je s mými službami velmi spokojeno a navštěvují mou ambulanci dlouhodobě.

Co o mně říkají klienti

Eva Pokorná

Děkujeme paní doktorce Petrové za péči o naší maminku, která se už rok a půl vlivem stále se zhoršující demence neznámého původu plynule zhoršovala. Při první návštěvě zde absolvovala psychologické...


Děkujeme paní doktorce Petrové za péči o naší maminku, která se už rok a půl vlivem stále se zhoršující demence neznámého původu plynule zhoršovala. Při první návštěvě zde absolvovala psychologické testy, na jejichž základě paní doktorka navrhla medikaci, která pomohla. Konečně tedy jsme po dlouhé době zaznamenali zlepšení stavu, psychického i fyzického.


prof. PhDr. Jaroslava Janáčková, CSc.

literární historička

Jsem ročník 1930 a po neléčeném záškrtu a spále samá nemoc. Bez lékařské péče bych už dávno nešlapala tuhle zem. Tím víc si vážím MUDr. Petrové. Hned při první návštěvě mi sdělila diagnózu a nasadila...


Jsem ročník 1930 a po neléčeném záškrtu a spále samá nemoc. Bez lékařské péče bych už dávno nešlapala tuhle zem. Tím víc si vážím MUDr. Petrové. Hned při první návštěvě mi sdělila diagnózu a nasadila léčbu, která tlumí bolesti, zklidňuje mou mysl a stimuluje odvahu věnovat se ve šťastných chvílích činnostem, jež naplňovaly mou profesní dráhu.


Pavel Kunt

pkunt@seznam.cz

Pozorní lidé vždy poznají, že se s jejich stárnoucími rodiči „něco“ děje. A tak jsme i my před několika lety tušili, že s naším tátou (ročník 1932) není všechno v pořádku…. Návštěvy obvodního lékaře...


Pozorní lidé vždy poznají, že se s jejich stárnoucími rodiči „něco“ děje. A tak jsme i my před několika lety tušili, že s naším tátou (ročník 1932) není všechno v pořádku…. Návštěvy obvodního lékaře i neurologie měly vždy stejný výsledek. „To víte, nikdo nemládneme.“ Případně „nález odpovídá věku pacienta“. Až táta skončil s rozvratem vnitřního prostředí a váhou 50 kilogramů v nemocnici. Zde jsme měli zase pocit, že nemluvíme stejným jazykem, že lékaři sice léčí, ale nejsou nám o tom schopni podat zprávu tak, abychom tomu rozuměli a zároveň se mohli zapojit do návratu táty do života. Se závěrem „rehabilitace nemá smysl“ jsme se nechtěli smířit.
A tehdy jsme objevili MUDr. Renátu Petrovou a její geriatrickou ambulanci. Už od počátku první konzultace, tehdy ještě bez táty, jsme s údivem zjistili, že mluvíme naprosto stejným jazykem. Že chápeme, co se děje a proč, že dokážeme porozumět příčinám a následkům a dozvídáme se, co je třeba udělat a co nás čeká. Nejde a nešlo to „samo“, ale dnes je náš táta více, než dva roky spokojený v domácí péči, s pravidelnou kontrolou v geriatrické ambulanci. A stejně nadšený z kvality péče a přístupu paní doktorky Petrové, jako my.

Letos v létě se s námi dokonce vydal do italské Ligurie zjistit, zda je moře pořád ještě slané….

Ano, moře je pořád ještě slané a na světě pořád existují skvělí lékaři.

Reference foto


Mgr. Anna Šebková

Pečující

Jmenuji se Anna Šebková a pečuji o svoji maminku paní Annu Babickou, jíž byla diagnostikována Alzheimerova choroba středního stupně.
Po dobu 2 let je moje maminka v péči MUDr. Renáty Petrové...


Jmenuji se Anna Šebková a pečuji o svoji maminku paní Annu Babickou, jíž byla diagnostikována Alzheimerova choroba středního stupně.
Po dobu 2 let je moje maminka v péči MUDr. Renáty Petrové ordinující na geriatrii na Jižním Městě. Během této doby došlo nejen k zastavení zhoršujícího se stavu, ale dokonce v některých ukazatelích i k jeho zlepšení.

Chtěla bych tímto vyzdvihnout velice lidský přístup MUDr. Petrové k pacientům a poděkovat jí za příkladnou péči.


Doc. Ing. Alena Kunstová, CSc.

alena.kunstova@volny.cz

Během dosavadního života (82 let) jsem se jako pacientka potkala s mnoha doktory, ale jen málo z nich byli také lékaři. A paní MUDr. R. Petrová patří, podle mých životních zkušeností i profesních...


Během dosavadního života (82 let) jsem se jako pacientka potkala s mnoha doktory, ale jen málo z nich byli také lékaři. A paní MUDr. R. Petrová patří, podle mých životních zkušeností i profesních znalostí, k  lékařům: má nejen komplexní medicínský rozhled a znalosti, ale zároveň je nesmírně vnímavá a citlivá ve svém přístupu k pacientovi. Jsem opravdu nadšena, že po všech možných zdravotnických peripetiích se můj manžel stal jejím pacientem.


Pojďme spolu probrat vaši životní situaci.
Vybrat si můžete ze 3 ordinačních míst.

Chci na úvodní konzultaci